Juuksurisalong Tuuletuka on noorjuuksurite salong Tallinna kesklinnas
  • et
  • en
Registreeri aeg Registreeri aeg

Juuksurisalong Tallinnas

Juuksurisalong Tuuletuka on väike ja taskukohane salong Tallinna kesklinnas. Juuksurisalong on igapäevaseks töökohaks värske teadmistepagasiga, tugeva tahtega ja loomingulise potentsiaaliga särasilmsetele noorjuuksuritele. Tuuletuka OÜ missioon on aidata karjääriredeli esimestel pulkadel turnivatel noorjuuksuritel tööturule siseneda ning võimaldada neile suurepärane töökoht  toredas ja professionaalses meeskonnas.

Noorjuuksuritele on abikäeks pikkade ametialaste kogemustega meister. Margit Valdna on töötanud kaheksa aastat juuksurikoolis ning olnud 10 aastat suure salongi juhataja. Juuksurisalong võitis just Margiti käe all esimese parima teenindusega ilusalongidele jagatava auhinna „Teeninduse Teemant.“. Meistri kogemuste pagas, ametialane nõudlikkus ja professionaalsus aitavad kahtlemata ka Tuuletuka noortel juuksuritel valitud alaga edukamalt kohaneda, uusi oskusi omandada ja neid perfektsuseni lihvida.

Juuksurisalong Tuuletukas suhtutakse Teie kui kliendi juustesse suurima hoolitsuse ja tähelepanuga, soovides pakkuda parimat võimalikku teenindust. Noored ja entusiastlikud juuksurid panustavad töösse lisaks tehnilistele oskustele ka oma loomingulise potentsiaali. Noorjuuksurid käivad tihti koolitustel, mis võimaldab neil pakkuda trendikaid lõikusi, kasutades värskemaid tehnikaid. See on kahtlemata asjaolu, mis aitab klientidel edukalt massist eristuda ja silma paista.

Juuksurisalong

Kaunis soeng ei pea tingimata tähendama suuri kulutusi. Tuuletuka eesmärgiks on pakkuda oma klientidele märksa taskukohasemat hinda. See on eriti soodne esmaspäeva, teisipäeva ja kolmapäeva hommikul. Niiviisi tagame vajatud töötunnid noorjuuksuritele ja hea kogemuse klientidele.

Oleme oma klientidele tänulikud, sest iga kliendi külastus toetab noorjuuksureid tööturule sisenemisel ja aitab kaasa uute soenguvõlurite arengule. Olles meie salongi klient, näete sära teenindaja silmades ja kogete siirast soovi pakkuda teile parimat! Teeme endast kõik, et saaksite võimalikult positiivse elamuse ja kauni soenguga oma päeva jätkata.

Klientide naeratus on meile tähtis!

On-line broneering klikates siia.

Avatud E-R 9-20; L 11-17

0