Noorjuuksurite salong Tallinnas

Kontakt

Tuuletuka juuksurisalong asub Foorumi läheduses. Salongi sisenemiseks on vaja pärast La Cubanita kohvikut kangi alt sisse jalutada ning seejärel on näha paremat kätt meie hoone.

Asume 2.korrusel.

Narva mnt. 7a (A korpus)
15172 Tallinn, Estonia

Telefon 600 2435
E-post info@tuuletuka.ee

Avatud:
E – R: 9:00 – 20:00
L: 10:30 – 16:30

Meie privaatsuspoliis.

Siit lehelt saate kontakteeruda meiega meili kaudu. Küsige julgelt! Üritame võimalikult palju informatsiooni jagada kodulehel, kuid kui soovite personaalset lahendust või Teil on midagi küsida meie teenindajate käest, võtke meiega ühendust!

Juuksurid Tallinnas

Tuuletuka on juuksurisalong Tallinnas. Meie eesmärgiks on aidata karjääriredeli esimestel pulkadel turnivatel noorjuuksuritel tööturule siseneda ning võimaldada neile suurepärane töökoht toredas ja professionaalses meeskonnas. Tallinnas on ehk kõige raskem tööturule siseneda, sest juuksurisalonge leidub tohutult. Selletõttu tahame just noored juuksurid edasi abistada karjääriteel ning pakkuda neile võimalust õppida.

Just seetõttu on meil ka odavamad hinnad. Tallinnas leidub konkurentsi palju ja suurte juuksurisalongi kettidega on raske võistelda. Soovime oma noorjuuksuritele pikki töötunde ja harivaid kogemusi, seega pakume odavamat teenust kui muidu kohane Tallinna kesklinnas. Samuti peegeldab taskukohane hind fakti, et mõnikord võib noorjuuksuri töö võtta kauem aega.

Pakume erinevaid teenuseid naistele, meestele ja lastele. Sinna hulka kuuluvad lõikused, föönisoengud, soengud tangide ja raudadega, juuste intensiivhooldused, juuste värvimised ja keemilised lokid. Enamus teenused sisaldavad ka juustepesu.

Meie juuksurisalong on hetkel töökohaks noorjuuksurile Kelly, juuksurile Margit ning meistritele Joanna ja Margit. Noorjuuksurid on äsja lõpetanud juuksuri eriala ning asunud tööle meie väikses juuksurisalongis.

Iga klient toetab oma külastusega meie noorjuuksureid tööturule sisenemisel ning aitab kaasa nende arengule. Oleme selle eest suuresti tänulikud! Meie teenindajad soovivad siiralt pakkuda teile parimat. Meie kliendid võetakse vastu alati särasilmil. Anname endast parima, et saaksite lahkuda meie salongist ilusa soengu ja rõõmsa meelega.

Klientide naeratus on meile tähtis!

Registreeri aeg