Noorjuuksurite salong Tallinnas

Juuste värvimine

Blondeerimine või juuste värvimine on keerukas protsess, mida tänapäeval kasutavad enamus naised. Järgnevalt saate lugeda meie salongis kasutuses olevates brändidest, blondeerimisest ja nõuannetest juuste värvimise kohta.

Brändid

Värvitööde teostamisel on meil abiks kaks brändi.

Kasutame maailmas tuntud ja tunnustatud Goldwell oma sarjadega Topchic, Colorance, Elumen, SilkLift. Samuti on meil Eestis alles tuntust kogumas Hispaaniast pärit ja sealsete juuksurite/koolitajate poolt tunnustust leidnud bränd Eva Professional. Täpsemalt on meil Eva Professional sarjad Divina.One, Divina.Diva, Divina.XL ja Superblanc.

Juuste värvimine

Hinnad alates 26 €

Balayage

Blondeerimine

Blondeerimine on tegevus, mis võtab juustest välja pigmendi. Blondeerimine on vajalik, kui Teil on soov muuta oma juuste värvitoon vähemalt 5 astet heledamaks – nii triibutamine kui ka ülepeavärvimine. Juuksed, mis on blondeeritud, on tihti kollase värviga. Seda sellepärast, et keratiin on ise kollast värvi. Tulge meie juurde ja arutame täpsemalt, kuidas blondeerimine just Teie juustele mõjub ja mida saaksime teha Teie juuste hoolduseks.

Küsimused ja vastused juuste värvimise kohta

  • Kas salongis on parem värvida kui kodus?

Salongis kasutatavad tooted on tavaliselt parema kvaliteediga kui ise poest ostes. Juuksurisalongis saab juuksur ise valida sobiva vesinikutaseme kliendi juuste järgi. Poes müügil olevates toodetes on vesinikutase maksimaalne. Samuti on ohutum, kui protsessi viib läbi õppinud juuksur.

Kui aga soovite ise värvida, soovitame valida üks kaubamärk, mida regulaarselt kasutada. Lugege hoolikalt õpetust ja käsitlege selle järgi. Lisaks soovitame sel juhul kasutada hooldusvahendeid, mis aitaksid taastada juuste tervise.

  • Kui tihti värvitakse juukseid?

Heledaks värvimise korral soovitame külastada salongi umbes kord kuus. Mida tihedamini käia, seda ühtlasem, ilusam ja säravam on tulemus. Tumedaks värvimise korral võib käia natuke harvemini, kuid kehtib sama reegel.

  • Kui kaua peaks värv püsima?

Juuksevärvi püsimine sõltub väga paljudest elementidest. Juuste üldine olukord on suureks faktoriks. Kahjustatud ja poorsete juuste korral kulub värv kiiresti maha. Blondeerimine soodustab kiiret värvi mahakulu samuti. Sära hoidmiseks soovitame kasutada värvitud juustele mõeldud šampooni ja palsamit. Näiteks Eva Professional sari E-Line pakub tooteid nagu Colour šampoon ja Colour palsam.

  • Kui mul on mustaks värvitud juuksed, kas on võimalik need pruuniks värvida?

Tumedaks värvitud juukseid enam heledamaks värvida pole võimalik. Sel juhul peab vana värvi maha pesema või on vajalik juuste blondeerimine. Peale seda on võimalik värvida juuksed sobivasse tooni.

Juuste värvimise hind meie salongis

Juuste värvimise hind kujuneb kasutatud värvikogusest ning lisanduvast lõikuse/soengu/intensiivhoolduse hinnast. Tuuletukas on värvimine noorjuuksuri juures 38€, millele lisandub materjali hind 0,21€ grammi kohta. Hinnakirja näete siit.

Registreeri aeg