Noorjuuksurite salong Tallinnas

JOICO 4 astmeline hooldus

JOICO 4 astmeline hooldus teeb juuksed paksemaks ja pehmemaks. Hooldus aitab tuua tagasi elemendid, mis kaovad juustest väliste tegurite tõttu – proteiin ja niiskus. 

JOICO juustehooldus viib juuste seisundi optimaalsele tasandile. Hästi sobilik näiteks enne värvimist, et tagada tulemuse püsivus. Juuksehooldus sisaldab Kodramin kompleksi – patendiga kaitstud tehnoloogia, mis niisutab tõhusalt. Kuidas erineb see teistest kompleksidest? Joico ütleb, et selle kompleksi teevad eriliseks suured ja ’intelligentsed’ molekulid. Nendel on omapärane aminohappe struktuur, mis tungib juuksekarva sisse aminohappe ahela külge. Seetõttu on toode sügavniisutav ning aitab keemiliste protsesside tõttu kahjustatud juukseid. 4 astmeline hooldus puhastab juuksed sügavuti ning toidab intensiivselt. Peale 30-minutilist protsessi juuksed säravad ja näevad välja terved.

Esimene etapp

Toimub juuste sügavpuhastus. Pesu käigus eemaldatakse viimistlusvahendite jääkained, rasu ja kõik muud halvad jäägid. Samuti igasugused jääkained ravimitest eemalduvad selle protsessi käigus. Tavaliselt jäävad ravimid juustesse kuni kuueks kuuks.

Joico 4 astmeline hooldus Tuuletuka salongis

Juuksehooldus

Hinnad alates 14 €

Teine etapp

Toimub juuste happelisuse taseme reguleerimine. See etapp aitab pH-tasemel ühtlustuda, sest tase on erinev nii juurtel kui ka otstel. Miks on see niiviisi? Juuksed kahjustuvad eri pikkustes. Kahjustunud on ka juukse soomuskiht, mis peale teist Joico etappi muutub elastsemaks. Järgmises etapis hakkavad tööle Kodramin kompleksi osakesed, millel on juuksekarva sisse kergem tungida just elastsuse tõttu.

Kolmas etapp

Siinkohal taastatakse juuste tugevus, nii seest kui väljast.

Neljas etapp

Juukse pealmine kiht suletakse ning juuksed saavad niisutust. Juus muutub säravamaks ja tervemaks. Selle etapiga käib kaasas ka peamassaaž.

Joico 4 astmeline hooldus püsib poolteist kuud. Seda on silmnähtavalt märgata isegi väga halvas olukorras olnud juustel. Tavaliselt kulub üle 25 pesu, et tekiks vajadus juuksehooldust korrata. Tuuletukas on pakkumisel Joico 4 astmeline hooldus ka lisateenusena teiste tööde vahele (näiteks juuste värvimine või lõikus). Sellisel juhul kujuneb intensiivhoolduse hind kliendi jaoks soodsamaks (vt. hinnakirja).

Hea juuksur Tallinnas

Iga hea juuksur Tallinnas oskab soovitada, kuidas just Teie juukseid tervendada. Blondeerimine, föönitamine, karmid ilmad ja palju muud kahjustavad juukseid ning aeg-ajalt on hea mõte neid intensiivselt tervendada. Soovitatavad hooldustooted koju:

Joico K-Pak Shampoo, Joico K-Pak Conditioner, Joico K-Pak Deep-Penetrating Reconstructor.

Tooted juustehoolduseks

Registreeri aeg