Noorjuuksurite salong Tallinnas

Keemilised lokid

Hea juuksur peaks alati oskama teha korraliku ja väljapaistva keemilise loki. Keemilised lokid ehk püsilokid on mõeldud just neile, kes soovivad tuua vaheldust oma igapäevasesse väljanägemisse. Püsilokkidel on mitu stiili, sh klassikaline lokk, rannalokk või hoopis kerged lainelised lokid. Omale meelepärase tulemuse saavutamiseks tuleb põhjalikult läbi rääkida oma juuksuriga, milliseid lokke sooviksid. Väga paljud juuksurisalongid Tallinnas keemilisi lokke enam ei pakugi. Meie pakume nii teenust kui ka konsultatsiooni enne protseduuri.

Kas Sa oled mõelnud keemiliste lokkide peale? Esimese asjana peaksid Sa teadma, et keemilised lokid vajavad erihooldust. Kui oled valmis selleks, siis loe täpsemalt edasi.

Hea juuksur jagab nõuandeid

Enne otsustamist – kontrolli oma juuste seisukorda. Kas need on kahjustatud või terved? Kui juuksed on liiga kahjustunud, siis me ei soovitaks keemilisi lokke teha. Pigem oota paar kuud, hoolda oma juukseid ja kui juuksed on taastunud, saame juba protseduuriga alustada. Kui Su juuksed on terved, jääb ka lokk ilusam. Need, kes pole midagi oma juustega varem teinud (värvinud, triibutanud), neil hoiavad lokid kõige paremini. Teiseks, mida teadma peaksid, keemilised lokid jätavad heledama tooni mulje. Kindlasti oled tähele pannud ka tavaliste lokkidega, et Su juuksetoon on natuke heledam.

Keemiline lokk on ilus ja vastupidav, kui seda õigesti hooldada.

Keemiline lokk

Hinnad alates 74 €

Keemilised lokid tehtud – mis nüüd?

Kui oled lahkunud salongist, siis hakkab Sinu kohustus pihta. Su juuksed vajavad eriti nüüd erilist hoolitsust.

  • Oota vähemalt kaks või kolm päeva juuste pesemisega. Keemilised lokid vajavad aega ning varajase pesuga kaotavad lokid oma elujõu.
  • Kasuta šampooni, mis on spetsiaalselt mõeldud lokkidele. Kasuta palsamit, milles on proteiini ja mineraale.
  • Pärast pesu ära kohe rätikuga kuivata. Sellega tekitaksid lokkides pusasid, millest on raske lahti saada. Kasuta näiteks särki, see imab niiskuse endasse, kuid ei tõmba juukseid kaasa nagu rätik.
  • Tihedamate lokkide puhul – hoia alguses juukseid patsis. Ära kammi kohe neid, vaid ürita lokid sõrmedega üksteisest eemaldada.
  • Mida vähem kuumust, seda parem. Proovi vältida fööni ja sirgendaja kasutamist.
  • Ära esimese kuu jooksul värvi ega triibuta oma juukseid.

Keemilise loki tegemiseks läheb kuskil 1,5 kuni 2 tundi. Paksude juuste puhul kuni 3,5 tundi.

Nüüd on Sul parem ülevaade, kuidas oma keemiliste lokkide eest hoolt kanda. Kui soovid endale keemilisi lokke, registreeri aeg siit. Viime läbi Sinuga põhjaliku konsultatsiooni, et tulemus oleks just selline nagu ootasid.

Aja viitmine juuksurisalongis protseduuri ajal.
Registreeri aeg