Noorjuuksurite salong Tallinnas

Soeng fööni, tangi või raudadega

Trendikas soeng on sobilik paljudes olukordades – õhtune pidu, kohting, kooli lõpetamine, või ka lihtsalt eriline päev. See lisab tohutult välimusele, olles kirsiks tordil ilusale kleidile ja suurepärasele meigile. Kena soeng on kiire välja paistma ja jätma hea mulje just Teist.

Tuuletuka salongis Tallinnas valmivad soengud kas fööni, tangide või raudade abil. Igal meetodil on omad plussid, mida meie juuksurid oskavad Teile soovitada. Juuksur ja klient arutavad ootustest ja soovidest koos enne soengu alustamist. Nii saame pakkuda oma klientidele parima lahenduse. Kui Teid huvitavad hoopis meeste soengud või poiste soengud, olete samuti õiges kohas.

Pruudisoengud ja õhtusoengud on samuti meie teenustes. Valides pruudi- või õhtusoengu, oskavad meie juuksurid ette valmistuda. Need teenused sisaldavad erinevaid tehnikaid ja seetõttu vajavad oskuslikku kätt. Soovitame õhtusoengut, kui otsite väga pidulikku lahendust vahetult enne üritust.

Soeng fööni, tangide või raudadega

Hinnad alates 17 €

Pidulik, lihtne ning elegantne soeng pikkadele juustele.

Soeng fööniga

Tuuletuka salongis Tallinnas alustame föönisoengut pesuga. See tagab nii kauakestva tulemuse kui ka juuste värskuse ja kohevuse. Esmalt peseme juuksed šampooniga, seejärel hooldame palsamiga. Samuti saab sel ajal Teie peanahk ka mõnusa massaaži. Kui juuksed on piisavalt kuivanud, alustame soenguvahendite kandmise või pihustamisega. Need vahendid annavad juuksejuurtele kas volüümi või lisavad kohevust, lisaks fööniga tõstmisele. Soeng püsib kaua, kui juuksejuured on tõstetud korralikult. Peale seda etappi tuleb mängu rullhari, mis aitab koolutamisega. Olenevalt olukorrast ja soovist – erinevaid salke saab välja tuua kas vaha või soengukreemiga. Veel üks tegur mis aitab kaasa püsivuse kestmisele, on juukselakk. Kasutame lakke, mida saab harjata lahti kergesti ja mis ei jäta tunde, et kannaksid kiivrit.

Igapäevane föönisoeng ei pea olema perfektsuseni sätitud. Selle eesmärgiks peaks olema hea lõikuse esiletoomine. Föönitage kergelt ja kasutage vahendeid, mis sobivad just Teie juuksetüübile. Soengu säilitamiseks on abiks ka õiged hooldusvahendid, mida saab kergesti kodus kasutada.

Soeng tangide või raudadega

Tangide või raudadega soengu tegemiseks on esmalt vaja juuksed puhtaks pesta. Selliste soengute puhul alustatakse siis, kui juuksed on täiesti kuivad (föönisoengu puhul rätikukuivad juuksed). Kui kaua tehakse sellist soengut? See oleneb täielikult juuste pikkusest ja paksusest. Arvatavasti kõige pikaajalisem töö on lokkide tegemine. Lokkide jaoks kasutame tangilokke ning hiljem ka viimistlusvahendeid. Vahendid aitavad lokke siluda ja neid sättida. Samuti spiraaltangidega soengu tegemine võtab veidi kauem aega võrreldes näiteks kreppimise ja triikimisega.

Meie valikus on ka punutised, kui soovitud soeng ei pea olema keeruline (nagu pruudisoengud). Mõnikord sobib väga hästi ka ilus pats pidulikuks sündmuseks. Vaata hinnakirja siit.

Registreeri aeg