Noorjuuksurite salong Tallinnas

Juukselõikus

Et juukselõikus tuleks kena, peab juuksur arvestama paljude erinevate asjadega. Igal inimesel on oma isikupära, nii on ka juustel ainulaadsed omadused.

Juuksur peaks andma kliendile professionaalset nõu, kuulates tema soove ja ootusi. Niiviisi saavad juuksur ja klient välja selgitada, milline lõikus sobib.

Juukselõikuse korral peab juuksur arvestama juuste struktuuriga, juuste tihedusega, juuste kvaliteediga ning peakujuga. Tutvumine peakuju ja juuste olukorraga toimub töö algstaadiumis, siis kui juuksed on kuivad ja loomulikus asendis.

Esmalt tuleks välja selgitada, milline on juuste loomulik langemine. Tuleb leida pöörised ja teha kindlaks loomulik juuksekasvupiir. Need määravad sageli juukselõikuse üldpikkuse. Lõikuse valik oleneb ka näokujust ja peakuju iseärasustest. Hea juuksur Tallinnas peab arvestama kliendi enda stiili, kehakuju, elulaadi, ea ja muuga, enne kui soovitusi jagada. Juuksuri soovitused on väga vastutusrikkad, kuna kaunis lõikus ja soeng on esimesi asju, millele jääb pilk pidama. Õigesti valitud juukselõikus muudab inimesi kaunimaks, kuid valearvestuse korral võib ka ära rikkuda.

Tutvu Tuuletuka tiimiga siin. Kui Sind huvitaks midagi muud, siis vaata näiteks teenust soeng või juuste blondeerimine.

Juukselõikuste hinnad sisaldavad alati ka juustepesu ja lõikusjärgset viimistlust / soengut. Hinnas kõik hooldus- ja viimistlustooted. Meie hinnakirjas puudub juukseotste piiramise/ tasandamise teenus. Tegemist on eritööga, mille hinna määrab juuksur vastavalt töö raskusastmele.

Juukselõikus

Hinnad alates 14 €

HG juukselõikus

Kas sooviksid lahti saada katkistest ja turritavatest juukseotstest? Kuid ei sooviks juuste pikkust kaotada? Siis on HG juukselõikus mõeldud Sulle. HG juukselõikust tehakse spetsiaalse lõikustallaga, mille tulemusel on juuksed pehmemad ja tervemad. HG juukselõikuse puhul on oluline ka edaspidine juustehooldus. Kui hooldate juukseid õigesti, püsib HG juukselõikuse tulemus kuni kuus kuud. Loe täpsemalt, kuidas toimub HG juukselõikuse protseduur ja kust see trend algas.

HG juukselõikus spetsiaalse lõikustallaga tervendab juukseid pikkust vähendamata

Kuumakäärilõikus

Kuumakäärilõikuse eesmärgiks on anda juustele elujõudu, sära ja teha nad kergemini läbikammitavamaks. Selline lõikus sobib kõikidele ning aitab kahjustatud juuste korral. Protsessi käigus lõigatakse ära katkised juukseotsad, misjärel aitab kääride kuumus sulgeda juukseotsad. Suletud juukseotsad aitavad säilitada loomulikud õlid ja niiskustaseme kauem, kui pärast tavalist lõikust. Mis vahe on kuumakäärilõikusel ja tavalisel lõikusel ja palju muud kohta saab informatsiooni meie blogipostitusest Kuumakäärilõikus.

Broneeri aeg ning saavuta ka endale ilusad ja terved juuksed.
Registreeri aeg