Juukselõikus kesklinnas salongis Tuuletuka - Taskukohane hind
  • et
  • en
Registreeri aeg Registreeri aeg

Juukselõikus

Et juukselõikus tuleks kena, peab juuksur arvestama paljude erinevate asjadega. Igal inimesel on oma isikupära, nii on ka juustel ainulaadsed omadused.

Juuksur peaks andma kliendile professionaalset nõu, kuulates tema soove ja ootusi. Niiviisi saavad juuksur ja klient välja selgitada, milline lõikus sobib.

Juukselõikuse korral peab juuksur arvestama juuste struktuuriga, juuste tihedusega, juuste kvaliteediga ning peakujuga. Tutvumine peakuju ja juuste olukorraga toimub töö algstaadiumis, siis kui juuksed on kuivad ja loomulikus asendis.

Esmalt tuleks välja selgitada, milline on juuste loomulik langemine. Tuleb leida pöörised ja teha kindlaks loomulik juuksekasvupiir. Need määravad sageli juukselõikuse üldpikkuse. Lõikuse valik oleneb ka näokujust ja peakuju iseärasustest. Hea juuksur Tallinnas peab arvestama kliendi enda stiili, kehakuju, elulaadi, ea ja muuga, enne kui soovitusi jagada. Juuksuri soovitused on väga vastutusrikkad, kuna kaunis lõikus ja soeng on esimesi asju, millele jääb pilk pidama. Õigesti valitud juukselõikus muudab inimesi kaunimaks, kuid valearvestuse korral võib ka ära rikkuda.

Tutvu Tuuletuka tiimiga siin. Kui Sind huvitaks midagi muud, siis vaata näiteks teenust soeng või juuste blondeerimine.

Odav meeste juuksur Tallinnas kesklinnas - Tuuletuka.

Juukselõikuste hinnad sisaldavad alati ka juustepesu ja lõikusjärgset viimistlust / soengut. Hinnas kõik hooldus- ja viimistlustooted. Meie hinnakirjas puudub juukseotste piiramise/ tasandamise teenus. Tegemist on eritööga, mille hinna määrab juuksur vastavalt töö raskusastmele.

Juukselõikus

Hinnad alates 13 €

HG juukselõikus

HG juukselõikus on mõeldud inimestele, kes soovivad eemaldada katkised ja turritavad juukseotsad ilma pikkust kaotamata. Tulemuseks on pehmed, siledad ja tervemad juuksed. Lõikust teostatakse juukselõikusmasinaga, kuhu on pandud spetsiaalne lõikustald. Õigesti hooldades kestab tulemus 3-6 kuud.

Kuumakäärilõikus

Kuumakäärilõikus parandab juuste seisukorda. Kuumakääri juukselõikusega lõigatakse katkised otsad ning seejärel suletakse kuumusega juukseotsad. Tänu sellele jääb juukse ots kauem suletuks ja säilitab loomuliku õli ja niiskuse. Juuksed muutuvad elujõulisemaks, säravamaks ja kammitavamaks. Kuumakäärilõikus sobib kõigile.

0